Nerwica a uczucie obecności ciała obcego w gardle

Witam. Od kilku dni mam uczucie kłucia czasem pobolewania w "dołku" poniżej męskiego jabłka Adama. Oprucz tego bol gniecenie w mostku i nad nim. Dochodzi do tego częste odbijanie uczucie guli w gardle. I czasem uczucie ciężkości w żołądku jabym miała tam kamienie. Boje się ze to od serca Chciaz niedawno mialam robiony komplet badan, czy może wskazywać na problemy z żołądkiem? Dodam że jestem osobą chora na nerwice.

Witam,

z Pani opisu wynika, że wyniki badań nie stwierdzają żadnej choroby. Stąd zachęcam Panią do skontaktowania się z psychoterapeutą. Objawy, które Pani opisuje mogą wskazywać na potrzebę wypowiedzenia jakiś myśli lub emocji.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza