Nerwica a zachwiania równowagi

Dzien dobry,mam podobno nerwice,jednak mimo roznych badan nie do konca wierze i ciagle jestem przerazona symtomami.Najbardziej mecza mnie zawroty glowy,jakbym byla w innym swiecie,pijana,,,ciezko to opisac,,,,zachwiania rownowagi,mam problemy z chodzeniem jakby ciaglo mnie na boki,jakbym zaraz miala upasc,,,,Drugi moj problem to dusznosci,,,niemozliwosc zlapania glebokiego oddechu gdy czuje taka potrzebe,jakbym zaraz miala sie udusic.Prosze o odp czy takie objawy to na pewno nerwica? Pozdrawiam

Dzień dobry,

Pani niedowierzenie w rozpoznanie tła psychicznego Pani somatycznych dolegliwości nie jest niczym szczególnym. Jeżeli jakiś lekarz zdiagnozował Pani zab. lękowe to warto rozważyć profesjonalne leczenie. Tutaj polecam podjecie psychoterapii, która jest metodą leczenia z wyboru w przypadku nerwicy.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.