Nerwica, depresja, derealizacja i depersonalizacja

Witam mam 22 lata nie wiem jaka mam diagnoze ale nerwica i depresja i mam derealizacje i depresonalizacja i w tym problem jak to wyleczyc? Bralem moravil i flunaxol i otepialo mnie to jeszcze bardziej na dd a teraz moravil i tricotto na noc ale jak wiem derelizacja to spadek dopaminy i zwiekszenie adrenalny jakie warto badania zrobic w tym zakresie? I czy te leki dzialaja na dopamine? Bo setralina jak wiem na serotonine ten moravil dziala wiec na derealizacje tez?

Może Pan próbować kolejnych leków, oczywiście po konsultacji z lekarzem psychiatrą. Warto jednak spróbować pomóc sobie nie tylko korzystając z farmakoterapii, ale także psychoterapii. Podczas wizyt u psychoterapeuty będzie mogł Pan zadziałać nie tylko na objawy, ale i przyczyny swoich dolegliwości.

Witam serdecznie,

Przede wszystkim sugerowałabym skorzystanie z konsultacji z psychoterapeutą, który przy współpracy z lekarzem psychiatrą pomógłby Panu pokonać te problemy.
Problemy natury nerwicowej, związanej z depresją powinny być leczone również psychoterapią gdyż mają one nieodzowny związek z naszym myśleniem i widzeniem rzeczywistości.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska