Nerwica i depresja lękowa oraz atak paniki

witam serdecznie choruje na nerwice i depresje lękową od 10 lat parę dni temu dostałem atak paniki leczę się psychiatrycznie przez jakieś 5 lat popijałem alkohol wiem że zle robiłem i mam teraz straszą panikę bardzo się boje że umrę że dostane zawał albo wylew czy coś mi się coś stać od paru dni nie dotykam alkoholu piłem dlatego ze zapominałem o lekach

W przprzypadku tak nasilonych objawow., trzeba skonsultowac się z psychiatra celem uzgodnienia dawki lekow ktore teraz powinien Pan brac , nalezy tez podjac psychoterapie ktora pomoze Panu wzmocnic sie sie i zniwelowac objawy
Pozdrawiam cieplo
AA.Reklewska psycholog

Dzień dobry,
w sprawie leków sugeruję skonsultować się ze swoim psychiatrą ewentualnie z lekarzem rodzinnym. Zaprzestanie spożywania alkoholu na pewno jest dobrym pomysłem - aby wytrwać w tym pomocne będzie udanie się do ośrodka terapii uzależnień. Warto także podjąć psychoterapię pana zaburzeń nerwicowych i depresyjnych jako uzupełnienie leczenie farmakologicznego.

Pozdrawiam
-dr Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl