Nerwica i depresja u 19-latka

Mam bardzo poważny problem powodujący u mnie myśli samobójcze. Nie wiem czy to normalne ale penis cały czas przykleja mi się do jąder przez co ciągle co chwila muszę go odklejać. Dodam, że ostatnio dużo się pocę w tym miejscu. Myje się raz dziennie wieczorem. Brak infekcji skórnych i zmian chorobowych. Ponadto dodam, że zawsze miałem dłuższą skórę na penisie i w dzieciństwie mi się zrosła i miałem odrywaną. Jak nie odkleję go to nie mogę się skupić na niczym. Mam depresję i nerwicę. Pomocy.

Witam serdecznie. Myśli samobójcze są niebezpieczne dlatego warto udać się do psychiatry. Dostanie Pan leki które wycisza myśli, nerwicę. Wtedy warto rozpocząć psychoterapię która skutecznie wyeliminuje problemy. Co do problemów medycznych to warto zgłosić się do lekarza który doradzi co robić w takiej sytuacji.
Pozdrawiam

Wydaje mi się, iż po pierwsze pomocna będzie wizyta u urologa, a po drugie - podjęcie terapii nerwicy. Bez tych kroków Pana dyskomfort psychiczny może narastać i przerodzić się (jeżeli jeszcze się to nie stało) w natręctwa, które jedynie pogłębią problem. Proszę działać, gdyż pojawianie się myśli samobójczych jest bardzo niepokojącym symptomem. A z problemem nerwicy można sobie skutecznie poradzić psychoterapią. Pozdrawiam.