Nerwica i dolegliwości żołądkowe

Witam mam na imie Jagoda mam 38 lat od 7 lat zmagam sie z dolegliwosciami żołądkowymi zaczely sie one jak wyjechalam do Anglii duzo stresow bralam leki ktore troche pomagaly jeden lekarz mi powiedzial ze mam nerwice jak sie stresuje boli wiecej a tak odczuwam ucisk tak jakby mi cos lezalo na zoladku dyskomfort nie zawsze jest to bol teraz biore IPP40 nie robilam gastroskopi bo sie boje uciazliwe to jest mam stresujace zycie czesto sie denerwuje co mam robic co mi pomoze?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Panią.
Odczuwaniu silnych emocji zazwyczaj towarzyszy określony stan w naszym ciele (przyśpieszone bicie serca, ścisk w gardle, ból brzucha itd.). Jednak kiedy jedna z tych emocji zaczyna dominować w codziennym życiu, jej odczuwanie może wiązać się z opisanymi przez Panią objawami. W przypadku zaburzeń nerwicowych bardzo skuteczną metodą jest psychoterapia. Dlatego serdecznie Panią zachęcam do podjęcia terapii.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
https://michalpyter.com