Nerwica i koszmary nocne u 20-latki

Cierpię na nerwicę. Często śnią mi się różne dziwne, nie raz straszne rzeczy.( katastrofy, śmierć itp) Ostatnio przyśniło mi się coś, co w tym samym dniu zdarzyło się w podobnej wersji. Boję się , że mam jakieś prorocze sny i wszystkie zaczną się sprawdzać . Czy to możliwe ? Czy to po prostu zbieg okoliczności ? Bardzo proszę o odpowiedź.

Dzień dobry!

Przez stulecia żadne badania ani obserwacje naukowe nie potwierdziły istnienia "proroczych snów", jasnowidzenia, czytania w myślach - zdolności paranormalnych. Istnieje za to intuicja, skojarzenia, pamięć emocjonalna itp. Podobne obawy, koszmary senne, łączenie ich z realnymi wydarzeniami, lęki itp. są częstym objawem w nerwicy. Ważne, żeby poruszała Pani ten temat, swoje wątpliwości, obawy podczas psychoterapii nerwicy.

Pozdrawiam!