Nerwica i paniczny lęk przed padaczką

Witam. Mam 18 lat i od 3 lat choruje na nerwicę. Ostatnio panicznie boję się że dostanę ataku padaczki. Na tej stronie dowiedziałam się że nie jest to możliwe, natomiast może wystąpić napad rzekomopadaczkowy. Teraz mój lęk przeniósł się na to. Leczę się farmakologicznie i chodzę na terapię jednak lęk jeszcze nie mija. Bardzo proszę o odpowiedz czy pomimo że choruje dość długo i taki napad nie wystąpił to czy może pojawić się teraz gdy tak bardzo się go boję?

Witam, z tego co Pani pisze wynika, że leczenie nie przynosi skutków. Sugerowałbym położenie większego nacisku na psychoterapię, szczególnie antystresową, w każdym razie zmianę dotychczasowej i pomyślałbym o odstawieniu leków, jeżeli to już niemożliwe to ewentualną zmianę medykamentów. Poza tym proszę przeczytać mój artykuł:

http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf
Pozdrawiam miło i życzę zdrowia

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza