Nerwica i silne bóle oczu

Witam serdecznie Od bardzo dawna bylam leczona u psychiatry z powodow ciaglych awantor w domu co przyczynilo sie do mojej nerwicy. Leczenie trwal dlugo natomista najwiekszym problek sa bardzo silne bole oczu na co nawet nie dzialaja leki przeciwbolowe, Nie moge nawet funckjonowac . Bol taki traw caly dzien. Badania wychodza mi dobrze. jest to na tle nerwowym , poniewaz jakiekolwiek wydarzena skutkuje silnym bolem oczu na drugi dzien. Prosze mi powiedzic co robic gdyz widze beradnosc lekarzy

Witam
Przede wszystkim należy uporać się
z zaburzeniami nerwicowymi.
Najbezpieczniejszą metodą leczenia
nerwicy
jest psychoterapia.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Zachęcam do podjęcia psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Panię serdecznie, jeżeli przeczyta Pani oba linki zrozumie Pani skąd się wzięła
"bezradność lekarzy". Moim zdanie w Pani systuacji powinna być Pani leczona psychoterapeutycznie a nie psychiatrycznie.
Specjalizuję się w terapi nerwicy, kumulowanego distresu i problemów partnerskich.
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia i spokoju
krzyszsztof dudzinski