Nerwica i stosowanie leków

Witam mam nerwice mieszkam w angli wiec nie wiem jaka bo tutaj naprawde ciezko choruje id 2011 biore citolopram juz 4 lata byl lepszy okres ale jest teraz coraz gorzej? Mam zachwiania rowniwagi stoje to mi sie wydaje jak bym mial upasc lub uczycue jak bym chodzil po wodzie takie fale , uderzylo mi bardzo na oczy czuje sie taki otlumiony , sciaga mi szczeki i dretwieja , czy to moze byc cos powaznego ? Prisze bardzo o pomoc

Dzień dobry,

Nikt przez internet nie może Pana diagnozować, bez osobistego badania.

Natomiast warto by znalazł Pan polskojęzycznego psychoterapeutę i podjął leczenie. Być może tutaj znajdzie Pan odpowiednie informacje http://www.polishpsychologists.org/. W Anglii również są polskojęzyczni lekarze psychiatrzy.

Dzień dobry, bardzo pana zachęcam do znalezienia psychoterapeuty. W Anglii jest możliwe znalezienie terapeuty, który prowadzi terapię po polsku. Leki działają objawowo. Natomiast terapia może pomóc w znalezieniu przyczyny i poprawie pana samopoczucia. Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, po pierwsze powinien pan umówić się jak najszybciej na wizytę do lekarza psychiatry - być może w Anglii lub w Polsce aby ten dopasował panu leki. Poza tym zachęcam do rozpoczęcia psychoterapii, która jest podstawową formą leczenia nerwic (cierpi pan od 4 lat, bierze leki a objawy nie znikają) po takim czasie terapii mógłby pan osiągnąć bardzo zadowalające efekty psychoterapii. Zachęcam do kontaktu z polskojęzycznym psychoterapeutą. Pozdrawiam.