Nerwica i uczucie zimnych rąk

Witam. Mam nerwicę. Od czasu kiedy wystąpiła mam czasami uczucie zimnych rąk (głownie lewe przedramię trochę prawe) Czy powodem jest tylko nerwica i uczucie zimych rąk przejdzie razem z nią czy są jakies problemy z krążeniem wymagające leczenia?

Witam,
Jeżeli ma Pan zdiagnozowaną nerwicę,to -po pierwsze:ona sama nie przejdzie,conajwyżej "przeniesie się" na inną częśc ciała,gdy zastosuje się leczenie objawowe,np.masaż ramion,przyspieszenie krążenia itp.Prosze więc spróbować psychoterapii ,gdzie stosuje sie specjalne techniki pracy z objawem somatycznym/każdy wykwalifikowany psychoterapeuta jest kompetentny,by Panu pomóc/.
Pozdrawiam.

Proszę Pana, jest Pan bardzo młodym człowiekiem. Nie wiem czym się Pan zajmuje, ale wiem na pewno, że szkoda czasu na to, aby skupiać się na zimnych rękach i nogach. Kiedy będzie Pan biegał, albo ćwiczył, jeździł na rowerze, to znikną objawy opisane przez Pana. Proponuję więcej aktywności życiowej i znalezienie hobby. Proszę postawić na radość i zadowolenie z życia - to od Pana zależy, a nie od tabletek, porad i wizyt u lekarza.
Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska