Nerwica i zaburzenia lękowe a dawkowanie leków

Witam od 9 miesięcy leczę się psychiatrycznie na nerwicę i głębokie zaburzenia lękowe, od 5 miesięcy przyjmuję lek Asertin, od 3 tygodni dawkę aż 150 mg, ostatnio zauważyłam coś niepokojącego mianowicie nie potrafię ocenić prawie żadnej sytuacji realnie, wszystko widzę jakby "po swojemu"-stwarzam sobie własny obraz, wiele do niego dodaję, przeżywam emocjonalnie rzeczy które się nie wydarzyły i problemy, których nie mam. Wizytę u lekarza mam dopiero 30 października,bardzo niepokoi mnie mój stan.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza