Nerwica i zawroty głowy oraz kołatanie serca

Witam.lekarze twierdza ze mam nerwice: zawroty glowy(juz prawie ustapily),uczucid drzenia wewnątrz ciala,kolatanie serca,bole gloey,serca,niepokój,brak sil.podstawowe badania wyszly dobrze,cukier,cholesterol,jonogram,tsh,bad,neurologiczne .boje sie ze jestem chora ale lekarze tegi nie zdiagnozowali i ze np nagke umre. Jakie choroby mogą dawac takie objaey.czy ufac lekarzom?az trudni mi uwierzyc ze,nerwica moze dawac tak realistyczne objawy...proszeo pomoc.zycze Wesolych Świat

Czy lekarz, który zdiagnozował u Pani nerwicę jest psychiatrą? Jeśli odpowiedź brzmi nie, to proponuję odbycie konsultacji psychiatrycznej. Może warto też wykonać testy na boreliozę. Spokojnych Świąt.

Witam skoro ma Pani wstępną diagnozę - nerwicę i wykluczone przyczyny innych chorób to warto skonsultować się u psychoterapeuty. Mimo że Pani trudno uwierzyć ale rzeczywiście w przebiegu nerwicy objawy są silnie somatyczne. Pacjenci niejednokrotnie trafiają do gabinetu psychoterapii po wielu miesiącach poszukiwań przyczyny swoich dolegliwości u różnych specjalistów. Pozdrawiam