Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nerwica, lęki i inne objawy neurologiczne

Witam, mam ostatnio dziwne objawy neurologiczne coś jakby nerwica. Dziwne lęki, uczucie, że za chwile coś się stanie itd. dodatkowo od miesiąca czuje ból w okolicy nerek i nóg. Wyniki badań są poprawne (morfologia, OB, badanie moczu, USG jamy brzusznej nerek wątroby , profil nerkowy, cukier, elektrolity, EKG serca) dodatkowo czasami po zjedzeniu posiłku mam odruchy wymiotne i przyśpieszone tętno. Mam też lekkie szumy uszne. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam Paweł
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na ciała ketonowe

Ciała ketonowe pojawiają się, m.in. jeżeli organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości pokarmu na pokrycie zapotrzebowania energetycznego. Dlatego też w profilaktyce powinno stosować badanie krwi na obecność ciał ketonowych ? można je zrobić w domu lub w laboratorium.

Jerśli wszystkie badania są w normie, nie ma podstaw do morfologicznych przyczyn Pana dolegliwości trzeba z tymi problemami udać się na konsultację do poradni zdrowia psychicznego.

Specjalista chirurgii ogólnej.
umów wizytę 0

Jeśli wyniki badan nie wskazują na medyczne, fizjologiczne podłoże problemu, to warto skonsultować sprawę z psychologiem. Opisane przez pana problemy mogą wskazywać na nerwicę i być objawami psychosomatycznymi. W takim wypadku podjęcie psychoterapii pomoże. Pozdrawiam.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety