Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nerwica, lęki i inne objawy neurologiczne

Witam, mam ostatnio dziwne objawy neurologiczne coś jakby nerwica. Dziwne lęki, uczucie, że za chwile coś się stanie itd. dodatkowo od miesiąca czuje ból w okolicy nerek i nóg. Wyniki badań są poprawne (morfologia, OB, badanie moczu, USG jamy brzusznej nerek wątroby , profil nerkowy, cukier, elektrolity, EKG serca) dodatkowo czasami po zjedzeniu posiłku mam odruchy wymiotne i przyśpieszone tętno. Mam też lekkie szumy uszne. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam Paweł
MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na leukocyty

Ogólne badanie moczu, to jedno z podstawowych badań. Polega na ocenie próbki moczu pod kątem różnorodnych cech, m.in. leukocytów. Lekarz Łukasz Dubielecki pokaże jak wykonać badanie w domu.

Jerśli wszystkie badania są w normie, nie ma podstaw do morfologicznych przyczyn Pana dolegliwości trzeba z tymi problemami udać się na konsultację do poradni zdrowia psychicznego.

Specjalista chirurgii ogólnej.
umów wizytę 0

Jeśli wyniki badan nie wskazują na medyczne, fizjologiczne podłoże problemu, to warto skonsultować sprawę z psychologiem. Opisane przez pana problemy mogą wskazywać na nerwicę i być objawami psychosomatycznymi. W takim wypadku podjęcie psychoterapii pomoże. Pozdrawiam.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety