Nerwica lękowa a duszności po stosowaniu Sertagen

witam, od kilku miesięcy cierpię na nerwicę lękową;( (boję się śmierci, mam ciągłe wrażenie że zaraz umrę uduszę się) , od 16 grudnia biorę Sertagen 50, wydawało mi się że jest lepiej jednak od 3 dni znów czuję pogorszenie i silne lęki z napadami duszności, nie wiem czy to skutek uboczny działania leku czy może leki zostały źle dobrane... już nie wiem co mam robić, jeszcze tak niedawno byłam zupełnie "normalna" cieszyłam się życiem i każdym dniem;((

Cierpliwości, niestety nerwica to nie grypa i nie mija po 7 dniach leczenia.
Proszę też pomyślec o psychoterapii.