Nerwica lękowa a in vitro

Witam.od 7lat mam nerwice lekowa i natretne mysli,jestem dda i wspoluzalezniona.jedynie ktory lek z kolei przynosi ulge.teraz jestem na etapie dobierania leku i jest fatalnie.bylam juz na grupowej psychodynamicznej i indywidualnych nie wiem jaki nurt i jest coraz gorzej.mam míec in vitro ale nie potrafie funkcjonowac bez lekow.na prywatna terapie mnie nie stac.in vitro z programu rzadowego juz za miesiac a ja bez lekow nie dam rady.biore fevarin od 2tyg,hydroksyzyne,chlorprothixen i mirtagen.

Dzień dobry,

Proszę porozmawiać ze swoim lekarzem psychiatrą oraz ginekologiem, ponieważ leki przez Panią stosowane nie są wskazane w okresie ciąży (ryzyko uszkodzenia płodu). A w przypadku Pani dolegliwości podstawowym leczeniem pozostaje psychoterapia, która jest dostępna w ramach NFZ.