Nerwica lękowa a stosowanie antybiotyku

Jestem chory na nerwice lekową,od dwoch lat biore fluanxol,sulpiryd,i lamitrin. Teraz po zazyciu augumentin ,antybiotyku od 3dni boli mnie po lewej stronie brzuch.Niewiem czy to z nerwicy czy mam jakies problemy jelitowe,prosze o pomoc. ANDRZEJ.

Witam serdecznie,

bardzo proszę o zgłoszenie się z objawami do lekarza oraz psychiatry, który przepisał Panu leki na nerwice oraz antybiotyk.
Nie ma możliwości w sposób wirtualny przebadać Pana, postawić diagnozę i zalecić dalsze kroki działania.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia,
Katarzyna Włoch
Zapraszam na
http://charakterownia.pl/