Nerwica lękowa u 27-latki

witam. Mam 27l, jestem matka 3latka,mam kochanego partnera,rok mlodszy. Od kilku lat cierpie na nerwice lękowa.jestem lekomanka-od niedawna abstynentka, bylam uzalezniona od tramalu. W skrocie: nie moge jeść, schudłam 12kg, nie akceptuje siebie, ciała, wygladu, mam milion kompleksow, odsunelam sie od ludzi,prawie nie wychodze z domu. Mam lęki, bóle,nie moge spac,jak zasne to wstac.za duzo tego. A cierpi na tym moj kochany synek. 1lipca jade do psychiatry,ale czy wytrzymam...:(

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć leczenie.
Może Pani leczyć się w formie ambulatoryjnej lub na oddziale szpitalnym, w którym stosowana jest psychoterapia /np.: Szp.Uniwersytecki w Krakowie, IPiN w Warszawie/.

Witam,

rozumiem sytuację i obawy z nią związane, jednak ważne jest to, że poszukuje Pani pomocy dla siebie, że chce Pani poradzić sobie z z objawami. Istotne jest to, że szuka Pani zmiany wzorców funkcjonowania, które tak utrudniają życie.To ważne, że zdaje sobie Pani sprawę z sytuacji i potrzeby leczenia, taka postawa umożliwia zaangażowanie w psychoterapię i umożliwia zmiany, których Pani poszukuje.
Proszę nie upadać na duchu! wizyta u psychiatry na pewno jest dobrym początkiem, na drodze do poprawy i zmiany. Dodatkowo warto byłoby skontaktować się z psychoterapeutą np. z Poradni Zdrowia Psychicznego.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf