Nerwica lękowa, brak równowagi, zawroty głowy i duszności

Witam,mam stwierdzona nerwice lekowa,symptomy brak rownowagi,zawroty glowy,dusznosci,,,od ok miesiaca mam bole gornej prawej czesci kregoslupa lopatki barku przy tym niemozliwosc zlapania glebokiego oddechu,dusznosci.3 dni temu mialam robiona spirometrie bez zastrzezen.Lekarz nie dal mi skierowania na przeswietlenie pluc,poniewaz ostatnie bylo robione w sierpniu 2014.Dostalam skierowanie do ortopedy,Kaszle-martwie sie czy to nie pluca.Mam podobno b,spiete miesnie.Nerwica-kregoslup?Pozdrawiam

Jeśli wykluczone zostały przyczyny medyczne (jeśli cierpi Pani na zaburzenia równowagi, może Pani się również skonsultować z laryngologiem, czasami problem dotyczy ucha środkowego), to najprawdopodobniej przyczyną mogą być zaburzenia lękowe, tym bardziej, że została Pani tak zdiagnozowana. Lęki dotyczące stanu zdrowia (i inne) dobrze poddają się leczeniu w ramach terapii poznawczo-behawioralnej. Proszę poszukać w swojej okolicy terapeuty pracującego w takim podejściu, wentualnie może Pani poddać się terapii przez internet.

Pozdrawiam,
Dominika Farley
www.tpbkrakow.com