Nerwica lękowa i drętwienie dłoni

Witam Mam pytanie, poniewaz mam nerwice lekowa. Od jakiegos czasu tzn od przeszlo tygodnia dretwieja mi dlonie, jestem oslabiona, caly czas mysle o tym czy cos mi sie nie stanie. Zakupilam magnez, witamine B6 i B1. Czy te dretwienia to od nerwicy? Prosze o odpowiedz bo juz nie daje sobie ze soba rady. Ewa

Witam Panią
Chorując na nerwice ma Pani prawo mieć najróżniejsze objawy np drętwienie dłoni ale też mogłaby Pani skorzystać z konsultacji u neurologa i porozmawiać na temat tego objawu.
Anna Suligowska