Nerwica lękowa i duszności

dzien dobry mam probem choruje na nerwice lekowa czy mozna to wyleczyc powiem szczeze ze jestem tak przerazona tym ze mam juz fobie na punkcie tej choroby caly czas mam mysli ze mnie to udusi bo jak zaczyna sie lek i strach to zaczyna mmnie dusic w gardle i mam takie dczucie jakby mialo mi zaraz zabraknac powitrza i zaczynm panikowac i szukac pomocy niewiem jak mam sobie z tym radzic nie mam oparcia w nikim moj mąz naduzywa alkohol nie mam spokojnego zycia dlatego prosze o pomoc

Dzień dobry,

Jeżeli ma Pani zdiagnozowaną nerwicę to proszę podjąć się leczenia.
Podstawową metodą w tym przypadku jest PSYCHOTERAPIA. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ), prywatnie - w formie ambulatoryjnej lub proszę rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym, w którym stosowana jest psychoterapia (np.: Szp. Uniwersytecki w Krakowie, IPiN w Warszawie).