Nerwica lękowa i duszności u 23-latka

Mam 23lata na początku 2013r pojawiły sie duszności które z dnia na dzień były tylko silniejsze miałem robione ekg,echo serca,spirometria wyszła u mnie wszystko ponad 100%,TK nosa - przegroda do operacji ( trenuje boks ),malutka nadczynność tarczycy.Brałem tranxene przez miesiac, jakimś czasie wszystko mineło ale w Listopadzie znowu sie zaczeło.wybrałem sie do psychiatry stwierdził nerwice lękową,bralem mase leków od benzo,pram20,convival chrono,kefrenex ale nic nie pomaga.czy to nerwica ?

Witam,

Kiedy lekarz stwierdza po dokładnym wywiadzie z Panem zaburzenia lękowe to zapewne tak jest. Zastanawiam się, czy wielokrotne zmiany leków były zaproponowane przez lekarza. Zachęcam Pana do stosowania leczenia farmakologicznego przynajmniej przez dwa, trzy miesiące z dużą uwagą na to co się poprawiło. Zmiany mogą być niewielkie i kiedy się pojawiają, to może oznaczać, że zastosowane leczenie jest odpowiednie. Proszę też równolegle korzystać z psychoterapii, która pozwoli Panu szybciej uporać się z objawami.

Pozdrawiam
Ewa Czernik