Nerwica lękowa i duszności w gardle

mam nerwice lekowa siedze czytam na internecie i o nie daje rady mam kaszel i poczulam jakby mnie dusilo w gardle i sciskalo i panika ze sie udusze czy terapia u psychiatry mi w tym pomoze przeciez sie nie udusze prawda bo wczoraj wmowilam sobiwe alergie i ze sie udusze ale czlowiek nie moze udusic sie na pylki kurzu przeciez dzis czujeze jestem przezieiona juz sama sie omotuje

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza