Nerwica lękowa i nerwica natręctw

Witam, ciepie na nerwicę lękową i nerwice natrectw, przez 2 lata brałem paroxetyne 20mg która dobrze działała. Po odstawieniu objawy szybko wróciły, znów biore Parogen 20mg od 3 tygodni, na początku silne skutki uboczne które mineły po tygodniu, potem było coraz lepiej, niestety do wczoraj, kiedy znów dostałem ataku paniki i utrzymuje się on we mnie w róznej sile aż do teraz, czy to normalne, że po 3 tygodniach brania paroxetyny, znów odczuwam onjawy nerwicy? Było wszystko ok, ale mam nawroty...

Dzień dobry!
Z całą pewnością warto zaistniałą sytuację przedyskutować z Pańskim lekarzem prowadzącym, polecam umówić się na wizytę. Warto też spróbować zobaczyć Pańskie położenie z szerszej perspektywy, czy w ostatnim czasie wydarzyło się coś co mogło spowodować nawrót objawów? Jakieś intensywne doświadczenie? Proszę się nad tym zastanowić i przedyskutować sprawę z psychiatrą.
Życzę powodzenia!