Nerwica lękowa i niskie ciśnienie

mam zdiagnozowaną przez neurologa nerwicę lękową zawsze miałam niskie ćiśnienie nieraz mam skoki ciśnienia co powoduje zawroty głowy i mrowienie twarzy biorę tabletki nie ukrywam, że zaczynam się denerwować i to ciśnienie idzie jeszcze w górę. Pierwszy odruch i telefon na pogotowie nie bardzo wiem jak sobie z tym radzić. Proszę o pomoc neurolog przepisuje tabletki i na tym się kończy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani,w Pani sytuacje korzyści może przynieść psychoterapia. proszę zgłosić do psychoterapeuty lub psychiatry, którzy pomogą Pani uporać się problemem. Pozdrawiam.