Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nerwica lękowa i obniżenie nastroju oraz światłowstręt

Witam.Mam nerwicę lękową wraz z obniżeniem nastroju. Od miesiąca biorę leki z grupy SSRI , czuję poprawę ale o 100% formie za wcześnie mówić. w dni bardzo słoneczne mam lekki światłowstręt tzn. mam uczucie jakby było zbyt jasno. Czy iść do lekarza i opisać sytuację czy to może być nieistotny efekt uboczny leków?Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu

Czym różni się nerwica od innych zaburzeń psychicznych?

Mgr Dorota Majlich
Mgr Dorota Majlich Psychoterapeuta

Myślę,że najlepiej porozmawiać o tym z Pana lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy