Nerwica lękowa i paraliżujące lęki

Witam od 7 lat biorę antydepresant alventa 150 na nerwicę lękową. Od paru miesięcy zamknęłam się w domu ponieważ trapią mnie lęki z którymi nie umiem sobie poradzić dodam jeszcze że mieszkam na wsi mam dwoje dzieci a mąż pracuje za granicą do psychologa mam daleko ok 80 km nie wiem co robić lęki mnie paraliżują, wszystkiego się boję . Z lekami zawsze miałam problem boję się nowych leków. Bardzo proszę o poradę co w takiej sytuacji mam robić

Witam,
W szczególnych przypadkach możliwe są konsultacje
za pośrednictwem komunikatora Skype.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu,
numer tel. 505 075 298
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie,

jeżeli nie ma Pani innej możliwości a ma Pani Skype z kamerką to możemy umówić się na sesję psychoterapeutyczną ( 60 min) on-line. Cena wynosi 120 zł.
Jeżeli jest Pani zainteresowana to proszę o kontakt sms lub mailam podajęc
swoje dane osobowe. Leczę nerwicę lękową niefarmakologicznie. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia

Proszę też to przeczytać :
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/