Nerwica lękowa i problem z oddychaniem

Witam serdecznie mam problem z głębokim oddechem mam nerwice lekowa i często się stresuje czy to może być od tego? Również mam pytanie czy są jakieś domowe sposoby na poprawę krążenia często cierpna mi ręce i nogi .i gdy jak wstaje kręci mi się w głowie po tabletkach metocard biorę je na tachykardie ale znacząco zmniejsza mi ciśnienie.pozdrawiam

Witam warto skonsultowac sie z lekarzem por gruzlicy i chorob pluc w tej sprawie, jednak w zwiazku z nerwica lekowa o ktorej Pani pisze ten problem takze moze byc zwiazany, polecam lekarza i badania jesli wyklucza fizyczne przyczyny zachecam do wizyty psychologicznej.Pozdrawiam.

Dzień dobry,
to że będzie poszukiwała Pani źródeł swoich problemów w nieprawidłowościach natury medycznej nie oznacza wcale, ze nie może Pani równolegle skorzystać ze wsparcia psychoterapeuty - do czego zachęcam.Zwrócenie się o pomoc do psychoterapeuty, może pomóc Pani dotrzeć do źródła kłopotów i wypracować sposoby radzenia sobie z nim.