Nerwica lękowa i rozpoczęcie stosowania Paroxinor

Witam. Mam nerwice lękową i zacząłem brać Paroxinor 20mg od 5ciu dni. Kiedy mogę oczekiwać rezultatów działania? Przez 4 dni czułem się super tylko wczoraj miałem stany lękowe. Również przy braniu tego leku mogę np. brać Validol? I rozumiem , że alkoholu zero? Myślałem np. nad jednym maloalkoholowym piwie.

Oprócz leków zachęcam do podjęcia psychoterapii. Farmakoterapia jest leczeniem objawowym, często koniecznym lub potrzebnym jednak nie wpływa na emocjonalne przyczyny zaburzeń lekowych. Psychoterapia pozwala przepracować deficyty i konflikty leżące u podstaw trudności. Tym samym pozwala się jej pozbyć na trwale i uniezależnić się od leków.

Witam,
większość leków należy brać regularnie przez dłuższy okres by działały. Samo przyjmowanie leków nie usunie jednak przyczyny pojawiającego się lęku, będzie łagodziło jedynie objawy. Połączenie farmakoterapii z psychoterapią daje często dużo lepsze rezultaty. Zachęcam więc do skorzystania z psychoterapii.
Przy przyjmowaniu leków należy powstrzymywać się od picia alkoholu.
Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia