Nerwica lękowa i spożywanie alkoholu a doraźne stosowanie leków

Mam nerwicę lękową, natomiast od czasu do czasu pije 2-3 piwa, czy w razie leku ( wzrostu ciśnienia, tętna ), podczas picia mogę zażyć nebilet/captopril ? czy przy takim stęzeniu alkoholu mogą nastąpić jakies interakce?, Dodam że kardiologicznie jest przebadany, echo, ekg, i wszystkie wskaźniki dotyczace ukladu krezenia są w porządku

Pozdrawiam,
Malwina Huńczak