Nerwica lękowa i szybkie bicie serca

Witam otóż mam 19 lat stwierdzono u mnie nerwice lękową problem polega w tym że miałam robione ekg serca wyszło wszystko ok ale nadal szybko bije mi serce gdy leżę bije normalnie a gdy wstaje wali jak szalone nie raz czuc jak by zwalnialo wydaje sie ze przestaje bic co to może być? Czy mam chore serce ? Umrę? Przeswietlenie było ok morfologia również ..

Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, jeżeli przeprowadzone przez panią badania nie wykazują poważnych zaburzeń zachęcam do kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą w celu diagnozy i ewentualnego rozpoczęcia psychoterapii. Pozdrawiam.