Nerwica lękowa i wymioty

CIERPIĘ NA NERWICĄ LĘKOWĄ MIAŁAM MIGRENĘ STRASZNE WYNOTOWAŁAM POTEM POJAWIŁ SIĘ ODGŁOS CYKANIA W GŁOWIE MAM GO RANO PO PRZEBUDZENIU JAK JAKIM SIĘ POŁORZE LUB PRZEŚPIĘ PON POTEM MI MIJA BOJE SIĘ CZY TO JAKIŚ GUS LUB KRWIAK

Aby dowiedzieć się co leży u podłoża Pani dolegliwości, niezbędna jest diagnostyka. W tym celu należy udać się do lekarza i wykonać podstawowe badania. Jeżeli ich wyniki nie wykażą odchyleń od normy, wtedy może okazać się potrzebna konsultacja psychiatryczna i terapia u psychologa. Objawy, które Pani opisuje mogą świadczyć zarówno o zaburzeniach psychicznych, jak i fizycznych. Dlatego tak ważne, by skonsultować się z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, w pierwszej kolejności zachęcam do konsultacji u lekarza rodzinnego i uzyskania skierowania na podstawowe badania. Jeżeli te niczego nie wykażą zachęcam do konsultacji u psychologa i psychoterapeuty oraz lekarza psychiatry. Specjalista zaleci dalsze kroki postępowania być może przyjęcie leków i/lub rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.