Nerwica lękowa i występowanie lęków

Witam mam problem z nerwica lekowa, pare lat temu przechodzilam depresje z lekiem i sobie sama poradzilam, wszystko dziala ok czuje sie juz normalna tylko mam problem z takimi miejscami jak fryzjer , dentysta, jakos strach mnie paralizuje by tam pojsc , jako dziecko bylam chowana w ciaglym strachu, jako dorosla wyjechalam za granice , poznalam i mieszkalam obok drzwi polki ktora cierpiala na leki i miala problem z alkoholem, i wtedy wszystko sie zaczelo, gdy od niej ucieklam, powoli dalam rade

Wynika z tego, że jest pani bardzo dzielna. Ale proszę zwrócić się do psychologa w najbliższej poradni zdrowia psychicznego - potrzebuje Pani wsparcia.