Nerwica lękowa i zaburzenia osobowości u 24-latki

Mam nerwice lękową, stwierdzono u mnie zaburzenia osobowości.Chciałabym się dowiedzieć czy kiedykolwiek mam szanse na normalne życie?Z każdym rokiem coraz bardziej męczy mnie moja przypadłość, i przestaje wierzyć, że kiedykolwiek z tego wyjdę.Mam 24 lata,powinnam zająć się rozwojem, pracą, nauką...po prostu żyć.A tymczasem każda godzina jest marnowana prze zemnie.Zaczynam czuć złość do siebie i obawiam się,że źle to się w końcu skończy.Jak i tak z życia nic nie wyciągam to po co się męczyć,żyć.
24 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nerwicę lękową jak i zaburzenia osobowości można wyleczyć. Potrzeba do tego motywacji (którą masz, gdyż chcesz realizować swoje plany) oraz pracy. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest podjęcie psychoterapii. Daj sobie szansę i spróbuj.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem, tak jak potrafię, jak może być Pani ciężko.

Odpowiadając na Pani pytanie, nie mam wątpliwości, że istnieje szansa i to szansa bardzo duża, że szczęśliwie znajdzie Pani swoje miejsce w świecie i będzie Pani potrafiła cieszyć się życiem.

Sądzę, że pomoc i wsparcie psychologiczne jest Pani potrzebne, tak więc bardzo mocno Panią zachęcam do podjęcia terapii.

Życzę Pani ogromnej siły wewnętrznej,

Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com