Nerwica lękowa od ośmiu lat u 33-latki

Witam mam na imię asia mija nerwica lekowa trwa już 8 lat..zaczęła sie po porodzie..stany lekowe wyjścia i zostańia samej w domu...zapadanie w śnie ciśnienia i uczucia rozpalania gorąca..co mam począć biorę hydrogsizyne i od.nadciśnienia...czasem mianserine..mieszkqm w anglii

Stan jest poważny. Warto wykluczyć również inne pozapsychiczne przyczyny dolegliwości. Proponuję konsultację u lekarza pierwszego kontaktu, ewentualnie później podjęcie terapii.