Nerwica lękowa przed lotem samolotem

witam mam nerwice lękową bardzo bym chciała odwiedzic wkoncu corke w irlandi ale bardzo sie boje lotu samolotem ze w trakcie lotu nie wyjde nie wiem jak sobie z tym poradzic biore leki moklar windami nie boje sie tramwaje autobusy mnie przerazaja czasami jak przepelnione

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pani do swojego lekarza psychiatry/prowadzącego/, który może Pani przepisać lek na sam czas trwania lotu (przeciwlękowy).

Najlepszym sposobem pozbycia się tego rodzaju lęku jest psychoterapia poznawczo-behawioralna, do której podjęcia zachęcam.
Tymczasowo może Pani skorzystać z pomocy lekarza psychiatry, który przepisze lek uspokajający, co jednak jest rozwiązaniem jedynie połowicznym, ponieważ usuwa objaw, ale nie problem.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl