Nerwica lękowa u 21-latki

Witam. Od trzech lat choruję na nerwicę lękową, zaczęło się od rutynowego badania do technikum i podczas tego badania lekarz powiedział mi że zbyt szybko mi bije serce. Wtedy się zaczeło sprawdzanie pulsu co chwila liczenie uderzeń itp. Przy pierwszych atakach lądowałam na SOR -e, pozniej nauczyłam się jakoś radzić ale zdarzyło się że wylądowałam w szpitalu. biore antydepresanty które mi nie pomagaja bylam poddawana hipnoterapi, psychoterapii, znachorzy i nic.niewiem co mam robic.Prosze o pomoc

Dzień dobry!

Skuteczną drogą leczenia nerwicy lękowej jest farmakoterapia (przyjmowanie leków pod opieką psychiatry) w połączeniu z psychoterapią. Nie wspomina Pani, jak długo była w terapii, jak przebiegała, jakie pozytywne zmiany, korzyści Pani zauważała, a co "nie pomagało".

Pozdrawiam!