Nerwica lękowa u 22-latka

Witam, mój problem jest dla mnie bardzo wstydliwy, otóż mam problem z nerwicą lękową. Mam 21 lat i od jakichś 2 lat zmagam się z tymi atakami paniki. Nigdy nigdzie się nie leczyłem na tą przypadłość. O tym, że to nerwica wiem po którymś z rzędu razie na SOR. Nie wiem co mam robić. To się nasila. Czasami atak "rozejdzie się po kościach", lecz czasem zdestabilizuje mi cały dzień, bo czuje się odrealniony i dziwny. Proszę o jakikolwiek komentarz. Czuję, że potrzebuje pomocy, by żyć normalnie.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam.Proszę nie podchodzic do ataków lęku jako do wstydliwego tematu. Nie jest Pan jedyną osobą ktora na tego typu ataki cierpi.Z mojego doswiadczenia psychoterapeutycznego wynika że psychoterapia jest skuteczną metodą leczenia i daje znaczącą poprawę.Proszę zrobić ten pierwszy krok i umówić się do psychoterapeuty zamiast męczyć się z problemem samemu.Pozdrawiam i życzę powodzenia