Nerwica lękowo-depresyjna oraz bóle głowy i serca

Witam stwierdzono u mnie nerwice lekowo depresyjna jestem bardzo slaba a che z tym walczyc co mam robic?co jesc jak cwiczyc jak radzic sb z lekiem i tymi bolami glowy serca itd?mam dwoje dzieci musze byc aktywna jak poprawic mam sb nastroj?pomozcie...

Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Binder

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam, skuteczną formą pomocy dla Pani będzie psychoterapia połączona z psychoedukacją. Dzięki temu nauczy się Pani jak radzić sobie z lękiem, regulować swoje emocje, relaksować się, a także zrozumie Pani mechanizmy powstawania lęku. Odzyskując równowagę psychiczną, nabierze Pani także motywacji do działania i pokonywania codziennych trudności.
Pozdrawiam
M.Prus