Nerwica natręctw a antydepresanty

witam mam problem tego typu mam nerwice natrectw leczylem sie pramolanem 3 miesiace ktory mi nie pomogl kilka dni temu dostalem sulpiryd 50mg, 2 razy dziennie i xanax poniewaz zle sie czuje . z informacji z panstwa strony i innych zrodel ,wynika ze powinienem dostac jeszcze lek antydepresant , jak wyzej pisalem dostalem xanax, ktory sielnie uzaleznia i mam go brac doraznie, podczas gdy mowilem lekarzowi ze zle sie czuje codziennie i troch mi glupio sugerowac lekarzowi o antydepresanty

Zakładając, że to jednak jest nerwica, istnieją wskazania do włączenia leków przeciwdepresyjnych z grupy SSRI. Nie ma niczego nieodpowiedniego w zasugerowaniu lekarzowi włączenia tego typu leku, ewentualnie uzyskaniu informacji jakie są przeciwwskazania.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza