Nerwica natręctw i nadpobudliwość

Znaczy miałem nerwicę natręctw w wieku 13 - 15 lat. Ta nadpobudliwość u mnie to występowała dlatego że chciałem zrobić wszystko dobrze, jak najlepiej. Żeby wszyscy byli zadowoleni z tego co robię. A w stanach tego nakręcenia chwilowego mam takie coś że chciałbym wszystkim pomóc. To nie jest pobudzenie do ,,bitki'' jest to czasami skrajnie przyjemne. Np. jeśli dostawałem w szkole 5 to czułem niesamowitą wewnętrzną radość. I wtedy wewnątrz powstawała taka niesamowicie silna energia.

Mam wrażenie, że ma Pan też sporo energii do pracy, dużo i chętnie Pan pisze o sobie i tym co Pan przeżywa. Może warto to wykorzystać i dać sobie czas na terapię? Nie tylko konsultacje internetowe, ale spotkania z psychologiem/psychoterapeuta, które pozwolą Panu wszystkiemu się przyjrzeć i przepracować.