Nerwica neurasteniczna o podłożu stresowym

Witam wyglada na to ze cierpie na nerwice neurasteniczna,ktorej podlozem jest stres.moje obajwy to glownie oslabienie,przemeczenie,brak energii,czasem scisk w zoladku.co oprocz wypoczynku,cwiczen relaksacyjnych moze mi pomoc?zaczelam brac neuromix na bazie bacopy drobnolistnej,rozenca gorskiego,lipy srebrzystej,liscia damiana,migdalecznika chebułowca.czy taki suplement moze mi pomoc?

niekoniecznie.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza