Nerwica po śmierci koleżanki

Mam 23 lata. Od pół roku leczę się na nerwicę. Po tragedii związanej ze śmiercią koleżanki kilka dni temu, bardzo zdenerwowana trafiłam do lekarza z lękami i nerwowością. Dr. zleciła EKG. Wyszło na nim tętno 90, niepełny blok prawej odnogi oraz "możliwe powiększenie prawego przedsionku". W czasie badania byłam bardzo niespokojna. W przeszłości na EKG prawa odnoga już była, tym się nie przejmuje; ale co z tym przedsionkiem? Co to oznacza i czy jest niebezpieczne? Wymaga szybkiej interwencji?

Lekarz prowadzący skieruje Pania do kardiologa celem wykonania badania echokardiograficznego, gdzie mozna dokładniej ocenić przedsionek. Natomiast stany lekowe i nerwicę trzeba leczyć u psychiatry i psychologa.