Nerwica u dziecka po zobaczeniu reanimacji ojca

DOBRY WIECZOR CHCIALAM SIE PORADZIC LEKARZA CZY U DZIECKA 6 LETNIEGO PO PRZEJSCIU I WIDZENIU JAK REANIMUJA TATE NA OCZKACH DZIECKA CZY MOGA WYSTAPIC NERWY NA BRZUSZKU PROSZE O JAKAS ODPOWIEDZ MAMA 6LETNIEJ CORKI

Witam Panią
Jak najbardziej zobaczenie reanimacji u ojca może wywołać reakcję nerwicową u dziecka. Sytuacja taka wymaga konsultacji z psychologiem dziecięcym. Dziecko widząc reanimację czuje że jest to coś bardzo trudnego i niezrozumiałego, widzi emocje u innych,nie rozumie ich i najczęściej nie wie jak sobie to wytłumaczyć.
Anna Suligowska