Nerwica w wyniku przebywania wśród ludzi i zespół jelita drażliwego

Witam,kiedy jestem wśród ludzi moje serce zaczyna szybciej bić,robie sie czerwona,jest mi bardzo gorąco.Wiem że to nerwy dają znać i zaczyna sie nerwowe szukanie odosobnionego miejsca.Mam stwierdzony zespół jelita wrażliwego z którym żyje 14 lat,żadne leki i dieta nic nie pomagały, kiedy zostaje sama wszystko mija,jak pomóc sobie samej.W chwili obecnej mieszkam za granicą i nie znam na tyle języka,żeby udać sie do jakiegoś specjalisty,proszę o podpowiedź jak z tym żyć.

Witam,
ze swej strony zapraszam na spotkanie ,gdzie będziemy mogły uporać się z problemem Pani nadmiernej emocjonalności w grupie i przekształcić ją na Pani korzyść.W innym przypadku proponuję poszukać polskojęcycznej pomocy w obecnym kraju,dyż takie istnieją wszędzie,gdzie są Polacy/fundacje,stowarzyszenia,ośrodki przyparafialne,poradnie itp/.Może da się uczestniczyć w spotkaniach grup wsparcia lub psychoterapii grupowej funkcjonującej też czasem jako grupa otwarta/bez skierowania od lekarzy/.Ze swej strony proponuję ew.kontakt przez skypa.
Pozdrawiam serdecznie