Nerwica wegetatywna a dodatkowe skurcze serca

bardzo proszę o pomoc mam nerwice wegetatywną od roku zażywam elicea 5 mg ,od paru lat nebivol ćwiartke rano ponieważ mam zaburzenia rytmu na tle nerwowym ,tzn dodatkowe skurcze ale od pewnego czasu bardzo spadł mi puls a mam niskie ciśnienie i lekarz kazał mi odstawić nebiwol czuje sie dobrze ale częściej mam dodatkowe skurcze i dorażnie go zażywam czy słusznie lekarz zrobił?

Witam,
w sprawie swoich obaw dotyczacych farmakoterapii wazne aby skontaktowala sie Pani z lekarzem. Prosze mu powiedziec o swoich spostrzezeniach i obawach. Byc moze wowczas uda sie ustalic najwlasciwszy sposob dalszego leczenia
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza