Nerwica wegetatywna czy ucisk głowy?

Prosze o pomoc w moich wynikach dotychczasowych nic nie wykryto,kew,tarczyca,usg brzucha,echo serca,bylam nawet u neurologa bo mam uciski tylu glowy.Kardiolog tez nic zlego nie widzi.Nawet jak zazywalam metocard to mialam uciski glowy,zle sie czulam.Lekarze mowia ze to nerwica wegetatywna,mam teraz skoki cisnienia kolatania serca,Jak odroznic cisnienie od nerwicy

Skoro lekarze nie stwierdzają fizycznego podłoża Pani objawów to bardzo prawdopodobne że to nerwica. Warto więc zastanowić się czy Pani objawy nie mają związku z sytuacjami związanymi ze stresem, jakimiś trudnymi sytuacjami. Wskazana byłaby konsultacja psychologiczna i wywiad w kierunku określenia przyczyny psychogennej Pani objawów. Wtedy można zastanowić się nad podjęciem właściwej terapii.