Nerwica wegetatywna i derealizacja

Mam nerwice wegetatywna i derealizacje, ale coraz bardziej z niej wychodze, mam tylko takie pytanie, czy mozna wyleczyc uklad nerwowy? Tak czysto fizycznie zeby byl spojny z psychika? W skrocie - czy po psychoterapii, ew lekach (dostaje tylko antydepresnty) i gdy chroniczny stres zniknie to ten uklad sie naprawi?Jest taka mozliwosc? Za rok 2 ileś tam lat? Ze znowu poczuje stres jak dawniej w sensie w ciele, lub lęk? Bo w sumie m poza tym nie boje sie niczego a to stresuje :( Dziekuje ;)

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza