Nerwica żołądka, wymioty i biegunki

Mam głeboką nerwice żołądka już jako dziecko musiałam brac kropelki na żołądek pogroszył sie stan że ciągle mam napięty żołądek wymiotuje częste biegunki ... wzdecia mdłości gdy ostatnim czasem sie duzo stresowałam mam ścinięty zoladek , łykam tabletki Dexilant 60mg nie pomaga gastroskopia wykazała zapalenie refluksowe przełyku ale refluks mam przez stres jak mam wyleczyć? jakie leki bez recepty moga załagodzić objawy Mialam robione badania na pasożyty nie wykryto.Gdy budze sie na czczo mdli

Witam,
z tego co Pani pisze, to Pani dolegliwości gastryczne wynikają w znaczniej mierze z nadmiernie doświadczanego stresu. Z tego względu prócz zażywanych leków zachęcam Panią do rozpoczęcia oddziaływań o charakterze psychoterapii. Praca ukierunkowana na zwiększenie umiejętności kontrolowania stanów emocjonalnych oraz obniżanie doświadczanego napięcia powinna wpłyną nie tylko na zmniejszenie uciążliwości doświadczanych objawów, ale przede wszystkim jej zadaniem będzie wyeliminowanie podstawowego mechanizmu utrzymujących się dolegliwości.
Z opisywanych usług można skorzystać zarówno prywatnie, jak i w ramach refundacji NFZ.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Polecam na czczo napar z siemienia lnianego ,herbatę z lipy 2 razy dziennie, kłącze pięciornika w proszku lub odwar 2-3 razy dziennie w zależności od nasilenia objawów. Dieta lekkostrawna, bez nabiału , smażonego, kapusty , strączkowych itd. w czasie gdy są objawy.
Probiotyk 1 raz dziennie i olej lniany jako źródło kwasów tłuszczowych omega-3.
Dokładniejszych informacji mogę udzielić na email. (info@swiatdietetyki.pl)