Nerwobóle a stosowanie leków

Witam Chcialbym sie zapytac co mi moze dolegac bo mam 22 lata na poczatku wydawalo mi sie ze mam nerwobole bo za kazdym razem jak sie stresuje to mnie boli pod zebrami robilem badania na krew i kregoslupa z przodu i tylu i wszystko wychodzi poprawnie a bol pod lewym zebrem daje o sobie znak najbardziej jak siedze albo leze gdzie mialbym sie udac albo co z tyn zrobic bo jesli nie wezme tabletek przeciwbolowych to nie moge wgl funkcjonowac.

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z lekarzem rodzinnym. Po przeprowadzeniu badania będzie mozna poglębić diagnostyke w konkretnym kierunku. Być możę od razu włączyć leczenie.